Řidič/ka vysokozdvižného vozíku/Skladník

Pivovar Holba hledá nového kolegu/kolegyni na pracovní pozici řidič/ka vysokozdvižné vozíku

Co bude Vaším úkolem?

  • Návoz a vývoz prázdných a plných sudů pomocí VZV
  • Manipulace se sudy
  • Nakládka a vykládka nákladních vozidel
  • Dodržování FIFO
  • Práce na PC (MS Excel, Helios)
  • Úklidy v provozu

Co od Vás čekáme?

  • Ukončené základní vzdělání
  • Uvítáme již předchozí zkušenost s prací ve skladu
  • ŘP skupiny B
  • Platný průkaz VZV není podmínkou, ale velkou výhodou
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Zkušenost s práci na PC (MS Excel a Helios) bude vaši velkou výhodou
  • Zodpovědný a spolehlivý přístup
  • Čistý trestní rejstřík

Co pro Vás máme my?

  • 5 týdnů dovolené, protože odpočinek je důležitý
  • Práce pouze na ranní směny
  • Motivující mzdové ohodnocení, nadstandardní příplatky
  • Příspěvek na stravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Produkty pivovarů na Velikonoce a Vánoce
  • Stabilní zaměstnání
  • Praci na hlavní pracovní poměr
  • Flexi pass
  • Místo výkonu práce - Hanušovice

V případě zájmu o uvedenou pozici kontaktuje personální oddělení, e-mail [email protected], tel. : 739 531 223

made by zondy.cz

Potvrzuji, že je mi více jak 18 let