Skladník/ce

Náplň práce:

- naskladňování a vyskladňování režijního a propagačního materiálu
- odpovědnost za správnost vychystání zboží ve skladu, kontrola dodacích listů
- obsluha VZV (zaučení během pracovního poměru)
- jednosměnný provoz (pracovní doba PO-PÁ 37,5 hod./týden)

Požadujeme:

- minimálně odborné vzdělání zakončené výučním listem
- řidičské oprávnění sk. B
- základní znalost práce na PC, znalost informačního systému Helios výhodou
- zkušenosti a průkaz na VZV výhodou
- manuální zručnost
- schopnost týmové spolupráce
- samostatnost, spolehlivost, pečlivost
- smysl pro pořádek a zodpovědnost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

- zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- odborné zaškolení našimi zaměstnanci a externími školiteli
- nástup IHNED, práce na HPP (PS, 3 měsíční ZD), pouze ranní směny
- nástupní plat 27 000,- Kč
- inflační solidaritu navyšováním mzdy
- proplácení přesčasů
- 5 týdnů dovolené
- dotované stravování v závodní jídelně
- příspěvek k penzijnímu připojištění (po zkušební době)
- firemní akce a další zaměstnanecké benefity
- místem výkonu práce: výrobní závod pivovar Litovel

V případě zájmu o uvedou pracovní pozici nás neváhejte oslovit a zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení  Pivovary CZ Group a.s., Komenského 3622/33a, 750 02 Přerov I-Město, e-mail: [email protected] , nebo nás kontaktuje na tel: 581 270 667, 724 776 667

made by zondy.cz

Potvrzuji, že je mi více jak 18 let